شهر مراکش به عنوان شهر سرخ شناخته می شود و هر چیزی که انتظارش را داشته باشید دارد. این شهر واقع در آفریقای شمالی، منزلگاه جالب ترین و زیباترین مکان های دیدنی در دنیاست. اگر به دنبال آن هستید که جاذبه های گردشگری مراکش را کشف کنید و دنبال جاهایی برای عکاسی می گردید، در اینجا به 10 مکان شگفت انگیز در شهر مراکش اشاره نموده ایم: قصر باهیه این قصر به شما نشان می…
راهنمای سفر به مراکش مراکش شهری زیبا با آرامش و آداب و رسوم متفاوت. تور مراکش با توجه به اینکه امکانات اقامتی لوکس و مجللی را فراهم کرده طرفداران زیادی دارد. مراکش جاذبه های زیادی دارد که گردشگران لحظات نابی نظیر شترسواری، خوردن خرما در سایه‌ی نخل، پوشیدن لباس‌های محلی ابریشمین و تماشای رقص‌های محلی، بازدید آثار تاریخی متعدد، چشیدن طعم غذاهای لذیذ محلی، خرید در بازارهای سنتی و کوه‌نوردی در رشته‌کوه اطلس را خواهند…
کازابلانکا بزرگترین شهر مراکش که جذابیت های طبیعی و تاریخی زیادی دارد و گردشگران زیادی تور مراکش را برای بازدید از کازابلانکا انتخاب می کنند.در شهرهای کازابلانکا و رباط و شمال کشور مثل طنجه آثار تاریخی و سیاحتی بسیاری وجود دارد ، رباط آرامگاه ملک محمد پنجم و مسجد بسیار با شکوه و زیبای شاه حسن دوم و سرزندگی و زیبایی شب‌های کازابلانکا به تنهایی برای وسوسه کردن هر گردشگری کافی است .
تور مراکش زیبایی های زیادی دارد که شما را به وجد می آورد. یکی از این دیدنی ها شهر شفشاون است.اگر خواستید به مراکش سفر کنید، یادتان نرود از شهر شفشاون مراکش دیدن کنید.
مراکش یا مغرب از کشورهای شمال غرب قاره آفریقاست که خط ساحلی طولانی با اقیانوس اطلس دارد ،فاصله مرز شمالی آن تا اسپانیا ۵ کیلومتر است. تور مراکش بخاطر جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی زیادی که دارد در لیست سفرهای ایرانیان قرار گرفته است.