مالدیو

مجمع الجزاير مالديو را 1200 جزيره برروي اقيانوس هند تشكيل مي دهند، كه به شكل يك پرنده در حال پرواز ديده مي شوند. سواحل زيباي مرجاني با ماهي هاي رنگارنگ آن و مرداب هاي صاف و زلال و درختان نارگيل، محيط مناسبي براي استراحت و آرامش اعصاب و روان مي باشد. از این رو تور مالدیو گزینه مناسبی برای سفر می باشد.

 معمولا" هر هتل برروي جزيره اي قرار گرفته كه به نوبه خود يك شهر كوچك محسوب ميگردد و تمام امكانات رفاهي در آن يافت ميگردد. شما مي توانيد از ورزشهاي آبي، موزيك زنده و غذاهاي بين المللي و محلي و... لذت ببريد. مسافت هاي طولاني تر را مي توان با هواپيماهاي دريايي طي كرد و از مناظر شگفت انگيز و حيرت آور اقيانوس هند لذت برد. بين جزاير را معمولا با قايق هاي پرسرعت مي پيمايند كه خود نيز يكي از جاذبه هاي مالديو مي باشد. در اين مسير مي توانيد شناي ماهي هاي پرنده و دلفين ها را ازنزديك ببينيد.

تور مالدیو

طول پرواز از تهران تا ماله حدود 6 ساعت مي باشد.(صرف نظر از زمان توقف ترانزيت در دوحه ويا ...). ساعت ماله  حدود 1.5 ساعت جلوتر از تهران مي باشد. واحد پول مالديو روفيا است. یکی از جاذبه های دنیا دریا و اقیانوس ها هستند ، که همیشه به عنوان یکی از مقاصد مورد علاقه ی  گردشگران برای سفر در سرتاسر جهان می باشد . جزیره ی وادهو‎ یکی از جزایر عجیبی است که در کشور مالدیو قرار دارد یکی از این مقاصد زیبای گردشگری به شمار می رود و هر ساله توریست های بسیاری برای دیدن عجایب و زیبایی های این جزیره ی فوق لعاده به کشور مالدیو سفر می کنند.

تور مالدیو

در جزیره ی وادهو در مالدیو ساحل بسیار رویایی وجود دارد که گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است که یکی از مجموعه سواحلی است که بسیاری از رسانه ها در دنیا آن را قطعه ای از بهشت می خوانند . حدود ۵۰۰ نفر در این جزیره زندگی می کنند . یکی از  دلایل عجیب بودن این جزیره به خاطر وجود ساحل درخشان و زیبایی است ویژگی خاص آن  در شب نمایان می شود، آب این ساحل زیبا در هنگام شب وقتی در تلالو نور مهتاب قرار می گیرد به طور کاملا رویایی می درخشد و همین امر گردشگران بسیاری را در شب برای تماشای این پدیده ی عجیب به ساحل این جزیره ی زیبا می کشاند .

تور مالدیو

در طول روز مردم از آب شفاف و تمیز این جزیره  استفاده می کنند و به تفریح و شنا در این سواحل می پردازند و در طول شب برای دیدن ستاره هایی که در آب دریا وجود دارد به ساحل می آیند . اما از دلایل اصلی روشنایی و درخشان بودن آب های سواحل وادهو در شب و تاریکی وجود فیتوپلانکتون هایی است که در آب دریا وجود دارد که به دلیل ایجاد الکتریسیته در بدنشان شب ها نورانی می شوند و پدیده ی نادر و شگفت انگیزی را به وجود می آورند . این فیتوپلانکتون ها یا میکروب های دریایی همانند شب تابی هایی هستند که انگار آب دریا مانند آیینه ای برای ستاره ها بر روی زمین شده است . البته همانند این پدیده ی عجیب و فوق العاده در برخی از مناطق دیگر جهان هم وجود دارد از جمله ی آنها  کشور ژاپن و استرالیا هستند. اما به دلیل زیباتر و درخشان تر بودن سواحل این جزیره گردشگران بیشتر علاقه مند که برای تماشای این پدیده ی زیبا به  سواحل درخشان جزیره ی وادهو در کشور مالدیو سفر کنند.

خواندن 6478 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.