رستوران زیردریایی ایتها در مالدیو

برای افرادی که به دنبال سفری منحصر به فرد در زندگی خود هستند، سفر با تور مالدیو و بازدید از رستوران زیردریایی ایتها را توصیه می کنیم.

تور مالدیو

 

رستوران ایتها (Ithaa) در یک جزیره خصوصی در وسط اقیانوس هند واقع شده است و اولین و تنها رستوران تمام شیشه ‌ای زیر آبی جهان است. این رستوران ۵ متر پایین‌تر از سطح دریا در مالدیو ساخته شده است و می‌تواند میزبان ۱۴ مهمان باشد و نمایی 360 درجه از زندگی دریایی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می‌کند. مهمانان از طریق یك راه‌ پله مارپیچ از اسكله وارد فضایی می‌شوند كه منظره زیبایی در دل دریا دارد.

تور مالدیو


صرف غذا در رستوران ایتها تجربه ی منحصر به فردی خواهد بود زیرا مانند این است که انسان درون تنگ ماهی قراردارد. رستوران ایتها با سطح آب پنج متر فاصله داشته و نمایی 360 درجه از زندگی دریایی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می‌کند. طراحی رستوران ایتها نیز از طراحی معاصر اروپا وام گرفته است. مناظری نظیر صخره‌های دریایی وانواع ماهی‌ها را از طریق یك فضای شفاف در این رستوران، كه جزء منطقه تفریحی جزیره Conrad Maldives Rangali هستند، می‌توان دید. منوی رستوران ایتها شامل غذاهای معاصر اروپایی و آسیایی است. برای ناهار می‌توان غذایی سبک مانند سوپ لوبیا سبز، سالاد انبه سبز و پاپایا به همراه موس شکلات تلخ میل کرد. انواع نوشیدنی و غذاهای دیگر نیز در این رستوران یافت می‌شود.

تور مالدیو

این رستوران به عنوان بزرگترین رستوران زیر دریا، با مساحت  ۱۰۵ متر مربع است که می توانید تصویر زیبایی از اقیانوس، مرجان ها و گونه های آبزی را در این رستوران به تماشا بنشینید.

خواندن 5854 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.