کسانی که به دنبال آرامش اعصاب هستند بهتر است تور مالدیو را برای سفر انتخاب کنند. مالدیو کوچکترین کشور قاره آسیا، مقصدی رویایی مملو از جزیره‌های حیرت‌انگیز است. برای سفر به مالدیو بهتر است نکاتی را بدانید تا خاطره ای ماندگار از سفرتان داشته باشید. مالدیو کشور جزیره ای واقع در اقیانوس هند که  با آب‌های فیروزه‌ای زیبا، سواحل ماسه‌ای سفید، صخره‌های حلقوی مرجانی و بستر اقیانوسی باشکوه شناخته شده است. مالدیو بهشت گردشگران است…
مجمع الجزایر مالدیو در جنوب غربی کرانه‌های هندوستان قرار گرفته و کوتاهترین فاصله آن تا کرانه‌های هند، ۶۰۰ کیلومتر است. مالدیو کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند که پایتخت آن ماله است. مالدیو شامل ۱۱۹۲ جزیره مرجانی کوچک، مسطح و کم‌ارتفاع و شمار زیادی آبسنگ است که تنها ۲۰۲ جزیره از آنها مسکونی هستند.
برای افرادی که به دنبال سفری منحصر به فرد در زندگی خود هستند، سفر با تور مالدیو و بازدید از رستوران زیردریایی ایتها را توصیه می کنیم.
مجمع الجزاير مالديو را 1200 جزيره برروي اقيانوس هند تشكيل مي دهند، كه به شكل يك پرنده در حال پرواز ديده مي شوند. سواحل زيباي مرجاني با ماهي هاي رنگارنگ آن و مرداب هاي صاف و زلال و درختان نارگيل، محيط مناسبي براي استراحت و آرامش اعصاب و روان مي باشد. از این رو تور مالدیو گزینه مناسبی برای سفر می باشد.