پارک ملی برات بالی

در تور بالی تجربه ی سفر به جزیره ای چشم نواز که زیبایی های آن تحسین برانگیز است را دارید، پس از تمامی دقایق سفر خود استفاده کنید.

 پارک ملی برات بالی درسال 1941 تاسیس شد.پارک ملی برات دارای منطقه کوهستانی ، جنگل های سرسبز ، سواحل زیبا ، دشت های هموار ، صخره های مرجانی ، پوشش گیاهی غنی و آب های زلال است و به بخش شمال غربی جزیره بالی زیبائی و جذابیت ویژه ای بخشیده است. پارک کوهستانی که دربرگیرنده ی جنگلهای حرا ، دشت وجنگلهای انبوه ، بادهای موسمی ، زمینهای هموار ، پوشش گیاهان دریایی ، صخره های مرجانی ، سواحل شنی و دریاهای کم عمق و عمیق است. شبه جزیره ی پراپاتآگونگ ، باپیاده روهای وسیع خود ، آسانترین بخش قابل دسترس این پارک است.

 تور بالی

پارک ملی برات بالی به دلیل موقعیتی که دارد، بادهای موسمی خوبی در آن می‌وزد و در بیشتر مناطق آن، باد خنک ساحلی، صورت را نوازش می‌کند. در بخش طبیعی پارک ملی برات بالی، امکان بازدید از حیوانات و تمساح‌ها وجود دارد. از تفریحات جدی پارک ملی برات بالی، ساحل شنی کم عمق آن است. با این که ساحل پارک ملی برات بالی را شن‌های سفید تشکیل داده اند، اما پوشش گیاهان دریایی در پارک ملی برات بالی، از جنس مرجان است و شنا کردن در این ساحل به دلیل تمیز بودن و عمق کم آن، بسیار لذت بخش خواهد بود. بهترین مکان برای شنا در پارک ملی برات بالی، منطقه منچانگان است که هکتارها تپه مرجانی زیبا و رنگارنگ در ساحل آن دیده می‌شود. شبه جزیره پراپات آگونگ، از پارک ملی برات بالی قابل دسترس است.

تور بالی

پارک ملی برات بالی به عنوان یک منطقه حفاظت شده مساحتی بیش از 19019هزار هکتار وسعت تقریبا 5 درصد از سرزمین بالی را به خود اختصاص داده و گونه های مختلف جانوری و گیاهی را در خود جای داده است و شامل دریا و صخره های مرجانی نیز می باشد. پارک ملی بالی با پوشش گیاهی غنی زیستگاه طبیعی حدود 300 گونه از حیوانات و پرندگان است که برخی از این گونه ها از مواردی هستند که در خظر انقراض می باشند.

 تور بالی

اینجا بهترین گزینه برای گذراندن تعطیلات تابستانی به شمار می آید و دارای موقعیت مکانی بی نظیری می باشد و همچنین بادهای موسمی خوبی در آن می‌وزد و در بیشتر مناطق آن، باد خنک ساحلی می وزد و مکان مناسبی برای پیاده روی در فضای آزاد می باشد همچنین شنا کردن در این ساحل به دلیل تمیز بودن و عمق کم آن، بسیار لذت بخش است.منطقه منچانگان است که هکتارها تپه مرجانی زیبا و رنگارنگ در ساحل آن دیده می‌شود در ضمن شبه جزیره پراپات آگونگ، از پارک ملی برات بالی برای گردشگران تور بالی قابل دسترس است.

 تور بالی

خواندن 3457 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.