افزایش رشد گردشگری تایلند

تایلند یکی از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری است که هرساله پذیرای گردشگران زیادی از سراسر جهان است.

 

تور تایلند

تایلند ۳۰ میلیون گردشگر بین‌المللی را می پذیرد. بر اساس گفته وزیر امور خارجه تایلند؛ تایلند در زمینه گردشگری و ورزش، از ژانویه تا اکتبر ۲۰۱۷ بیش از ۲۸٫۸ میلیون نفر از بازدیدکنندگان بین‌المللی را پذیرفته است. این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۶، ۶٫۷ درصد افزایش داشته است.

با ترکیب بازارهای خارج از کشور و داخلی، درآمد کل گردشگری تایلند از ژانویه تا اکتبر ۲۰۱۷ به بیش از دو تریلیون بات رسیده است . تایلند در گردشگری از بازارهای خارج از کشور در طول یک دوره ۱۰ ماهه، ۱،۴۷ تریلیون بات درآمد کسب کرده است. این ارزش نشان دهنده افزایش ۹٫۳ درصد در مدت مشابه سال ۲۰۱۶ است.

با توجه به اینکه سازمان هواپیمایی بین‌المللی در اکتبر سال ۲۰۱۷ از نظر نگرانی‌های امنیتی در بخش حمل و نقل پرچم قرمز را در برابر تایلند حذف کرد. این امر باعث افزایش درخواست‌ برای پروازهای بیشتر به فرودگاه بین‌المللی دون موآن، دومین فرودگاه اصلی بانکوک شده است و موجب افزایش ترافیک پرواز تایلند و خطوط هوایی بین‌المللی می شود.

در همین حال، اداره گردشگری تایلند (TAT) یک واقعیت مجازی «Discover Thainess» را راه اندازی کرده است تا از قدرت رسانه‌های جدید بهره ببرد و بازدیدکنندگان بالقوه را حتی قبل از بازدید از کشور، باتجربه بازدید محلی تایلندی آشنا کند. به طوریکه توریست‌های بین‌المللی بیشتری را برای بازدید تور تایلند تشویق کند و فرهنگ خود را به صورت دست اول از این طریق به آن‌ها ارائه دهد.

خواندن 3274 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.