سینمای شناور پوکت

یکی از بهترین مقاصد گردشگری در آسیا تایلند است ! کشوری که با طبیعت بی نظیر و جاذبه های تاریخی و فرهنگی اش به خوبی توانسته در انتخاب های گردشگران برای خود جا باز کند. تور تایلند می تواند برای مدت ها شما را سرگرم کند، در تایلند وقت برای گشتن کم می آورید.

 

تور تایلند

وقتی به تایلند به چشم مقصد سفر خود نگاه می کنیم اولین تصوراتی که به ذهن می آید سواحل شنی سفید زیبا و آب های زلال اطراف آن است. ولی ایندفعه به سینمایی منحصر بفرد در وسط اقیانوس فکر کنید؛ طراحی زیبا و منحصر به فرد این سینما باعث شده که افراد زیادی در سراسر جهان آن را تحسین کنند.

تور تایلند

 سینمای شناور بین دو صخره، در جایی نزدیک اقامتگاه های معروف پوکت قرار دارد. این سینما باعث شده که تصور ما از تایلند فقط زیبایی های طبیعی آن نباشد. معمار آلمانی به نام اول اسچرن سینمای شناور جالبی را به وجود آورده است . پرده نمایش در روبروی تخته شناوری قرار دارد که در آن تماشاگران بر روی قایق های خاص می نشینند، سالن آن را به صورت قایق درست کرده اند تا بتواند بر روی آب شناور بماند.

تور تایلند

این سینما به سینمای مجمع الجزایر معروف است و در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است. تماشای فیلم بر روی پرده های بزرگ سالن های معمولی سینما را فراموش  کنید، در این سینما تنها مشکلی که وجود دارد این است که ممکن است آنقدر محو تماشای زیبایی محیط اطراف خود بشوید که صحنه های فیلم را از دست بدهید. در این محل هر سال جشنواره فیلم و هنر برگزار می شود. مواد سازنده آن از مواد بازیافتی هستند که این باعث می شود محیط زیست اطراف آلوده نشود و طرفداران محیط زیست هم از بابت آن هیچ نگرانی ای نداشته باشند. وقتی بر روی این سینمای شناور در حال تماشای فیلم هستید انگار بر روی تخته ای سوار شده و در وسط اقیانوسی سرگردان هستید و به تصاویر متحرک روبروی خود خیره شده اید، در اطراف خود آسمان پر ستاره، صخره های با عظمت و آب های بی کران را می بینید که چشم انداز زیبایی به فضای اطراف سینما داده اند.

 

 

 

 

خواندن 3961 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.