جزیره مرجان پاتایا در تایلند

یکی از بخش های هیجان انگیز سفر با تور تایلند، رفتن به جزیره های کوچک و بزرگ ناشناخته است. یکی از جزایری که فرصت بازدید از آن در سفر با تور پاتایا فراهم است ، جزیره مرجانی در جنوب غرب پاتایاست که ساحلی سفید و آبی نیلی رنگ دارد.

 

تور تایلند

جزیره مرجان پاتایا یا جزیره koh larn یکی از زیباترین جزایر تایلند است که گردشگران می توانند سوار بر قایق آب تمیز و مرجان های فراوان و زیبای آن را مشاهده نمایند. همچنین خارق‌العاده‌ترین تپه‌های مرجانی و شش ساحل برای تفریح، شنا، غواصی و... دارد که ساحل tien زیباترین ساحل و ساحل tawaen محبوب‌ترین ساحل جزیره‌ی مرجانی هستند. اگر به غواصی، اسکی و موج سواری علاقه داشته باشید امکانات آن برایتان مهیا است. علاوه بر جزیره مرجان می توانید از چند جاذبه ی پاتایا هم دیدن کنید. حمام آفتاب هم برای دوست داران فراهم است و البته مهم تر از همه رستوران هایی است که از توریست ها با لذیذ ترین غذاها پذیرایی می کنند.

تور تایلند

تفریح در جزیره‌ی مرجانی تمامی ندارد و شما را خسته نمی‌کند. شما می‌توانید در آسمان جزیره چتربازی کنید یا در اعماق خلیج به غواصی بپردازید. بعد از ورود به ساحل می‌توانید برای وسایلتان کمد کرایه کنید و خود را به یک حمام آفتاب دعوت کنید یا در آب نیلگون خلیج تایلند شنا کنید. یکی از تفریحات رایج در این جزیره که در تمام سواحلش به چشم می‌خورد قایق موزی است. این قایق درواقع یک قایق بادی به شکل موز است که ظرفیت ده سرنشین را دارد و هزینه‌اش برای یک دقیقه 200 بات است. این قایق با جت اسکی یا قایق موتوری کشیده می‌شود و سواری با آن بسیار مهیج است.

تور تایلند

خواندن 4011 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.