جزایر جیمزباند در تایلند

جیمزباند، نام جزیره ای در تایلند است که راجر مور هنر پیشه آمریکایی در دهه 1960 در این جزیره در فیلمی از سری فیلم های 007 بازی کرده است. شاید برای شما هم جالب باشد که در تور پوکت جزیره جیمزباند را از نزدیک ببینید.

 

تور پوکت

جزایر Ko Tapu معروف به جزیره جیمز باند است که در منطقه فانگ نگا بی با فاصله 15 کیلومتری از آن قرار دارد. این مقصد برای اولین بار راه خود را بر روی نقشه های توریستی بین المللی از طریق فیلم جیمز باند به نام "مردی با تفنگ طلایی " باز نمود, و به علت افزایش روز افزون محبوبیت و معروفیت، این جزیره با خطر آلودگی مواجه بود، بنابراین از نزدیک شدن قایق‌ها به این جزیره جلوگیری کرده‌اند. اما با این وجود، همچنان می‌توان در اطرف آن شنا، قایقرانی و گشت و گذار کرد.

تور پوکت

یکی از ویژگی های متمایز این خلیج معروف، تعداد بی شمار صخره های سنگ آهک خالصی است که به صورت عمودی از آب سبز زمردی بیرون آمده اند.تمام مناطق اطراف این جزیره بسیار دیدنی و جذاب هستند، در مواقع پر مسافر این جزیره مملو از قایق های توریستی می گردد.در قلب جزیره جیمز باند غار باشکوهی وجود دارد که توریست ها برای رسیدن به آن سوار  کایاک یا همان قایق های بادی شده و لحظات خوشی را سپری می کنند. ضمنا با گشت و گذار اطراف این جزیره صدها جزیره کوچک و بزرگ را مشاهده خواهید نمود. بهترین راه برای دیدار از جزیره جیمز باند استفاده از قایق یا از سواحل کوچک واقع در کوه پینگ می باشد.جزیره ی کوه پینگ قان ( Koh Ping Ghan) نمونه دیگری از سحر و جادوی مادر طبیعت است .

تور پوکت

بهترین راه برای دیدار از جزیره جیمز باند استفاده از قایق یا از سواحل کوچک واقع در کوه پینگ می باشد.جزیره ی کوه پینگ قان ( Koh Ping Ghan) نمونه دیگری از سحر و جادوی مادر طبیعت است . این جزیره پر از صخره های بلند است که دارای غارهای کوچک درون خود هستند و بسیار شگفت انگیز و سرگرم کننده اند. در ساحل شرقی پرتردد جزیره، غرفه های گوناگون فروش سوغات که عمدتا از گوش ماهی ، صدف و چوب ساخته شده اند مستقرند. این منطقه مقصدی محبوب برای قایقرانی و کایاک سواری است.همچنین تورهای گردشگری مختلفی وجود دارد که اکثر آنها از اسکله «پوکت و کرابی نوی»به سمت جزیره حرکت می‌کنند. اگر در شمال تایلند هستید، و قصد بازدید از این جزیره را دارید، بهتر است که برای صرفه‌جویی در زمان از یکی از تورهای شهر فانگ نا استفاده کنید.

خواندن 4363 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.