باغ وحش ببرها در تایلند

 یکی از هیجان انگیزترین مکان ها در تور تایلند بازدید از باغ وحش ببرها در پاتایاست. این باغ وحش یکی از پربازدیدترین جاذبه های گردشگری تایلند است.

 

 تور تایلند

در باغ وحش ببرها پاتایا بیشتر از ۲۰۰ ببر بنگال و صد هزار تمساح وجود دارد . اگر علاقمند به نمایش حیوانات مانند پرش ببر‌ها از حلقه آتش، راه رفتن روی بند، کشتی کروکودیل‌ها، رقص و بازی بسکتبال و همچنین ماساژ فیل‌ها هستید ، باغ وحش ببرها برایتان محل مناسبی است. علاوه بر این، حیوانات دیگری مانند شترمرغ، شتر تک کوهان، کانگورو و پرندگان عجیبی در این باغ وحش وجود دارند.ببرهای بنگال که دراین مکان نگهداری می شوند، بزرگترین گونه ببر در جهان هستند و رنگ آنها زرد مایل به قهوه ای یا خاکستری است. ببرها معمولا تنها زندگی می کنند و آنهایی که با هم هستند،ببر ماده و بچه هایش هستند.این مجموعه تفریحی در سال 1997 شروع به کار کرده و حدود نیم ساعت از پاتایا فاصله دارد . باغ وحش به چهار بخش تقسیم شده؛ بخش پرورش ببر، بخش استعدادیابی ببر، بخش کرورکدیل ها و بخش حیوانات که جذاب ترین بخش تماشای توله ببرها و بچه خوک هاست که کنار هم بزرگ میشن و رشد میکنند.

 تور تایلند

این مکان با داشتن صد قطعه زمین از جنگل و مراتع طبیعی بعنوان بزرگترین باغ وحش در جهان شناخته می شود و اگر به حیات وحش علاقه دارید می توانید یک روز خود را به بازدید از این مکان اختصاص دهید. در این باغ وحش میتوانید با توله ببر ها عکس بیندازید، نمایش های مخصوص کروکدیل هارو ببینید و یا فیل سواری کنید.

 

خواندن 5023 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.