باغ سحر آمیز ساموئی

جزیره سامویی یکی از جزایر زیبای تایلند است که گردشگران تور تایلند بخاطر برخی جاذبه ها، سامویی را بعنوان مقصد خود انتخاب می کنند. طبیعت این بخش بسیار بکر و زیباست و پیشنهاد ما این است که آن را از دست ندهید! در ادامه به معرفی باغ سحرآمیز ساموئی می پردازیم.

 

 تور تایلند

باغ سحر آمیز یا جادویی ساموئی در ساحل لامای جزیره سامویی و در میان تپه های آن قرار گرفته است و با نام باغهای سحر آمیز بودا شناخته می شود. در باغ زیبای ساموئی، علاوه بر طبیعت تماشایی و زیبایی که دارد چندین مجسمه سیمانی ، معبد و آبشار مشاهده می شود. مجسمه های زیبایی که در باغ سحر آمیز ساموئی وجود دارد توسط یکی از بومیان جزیره ساخته شده است. برای دسترسی به باغ سحر آمیز ساموئی دو مسیر وجود دارد. یکی مسیری است هموار با کف بتونی و دیگری مسیری است ناهموارکه از میان جنگل ها و رودخانه ها و کوه ها می گذرد. گردشگران به دلیل جذابیت های خاصی که مسیر دوم دارد ترجیح می دهند که از این مسیر به سوی باغ بروند.

تور تایلند


این باغ ها بر روی ارتفاعات بلند سامویی و در نزدیکی آبشار کوچکی واقع شده اند و مجسمه ها در هر گوشه از این باغ رویایی قرار داده شده اند که دو مسیر مجزا برای رسیدن به این باغ شگفت انگیز وجود دارد. یکی مسیری هموار و دیگری مسیری ناهموار که از میان جنگل ها و رودخانه ها و کوه ها می گذرد.


تور تایلند

 تور تایلند

خواندن 4313 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.