سواحل ریودوژانیرو در برزیل

ساحل ریودوژانیرو

برزیل وسیع ترین کشور آمریکای جنوبی و پنجمین کشور وسیع جهان می باشد. شهر برازیلیا پایتخت برزیل و شهر سائوپائولو پر جمعیت ترین شهر برزیل می باشد. همچنین این کشور منطقه وسیعی را بین اقیانوس اطلس و مرکز آمریکای جنوبی در برمی گیرد و با کشورهای آرژانتین، پاراگوئه، اروگوئه، کلمبیا، ونزوئلا، بولیوی، پرو، سورینام و گویان فرانسه همسایه است.
کشور برزیل به خاطر فوتبال و کارناوال سالانه ریودوژانیرو شهرت دارد. حیات وحش جنگل های بارانی آمازون و آبشار شگفت انگیز ایگواسو (Iguazu) هر ساله گردشگران و طبیعت دوستان زیادی را به کشور برزیل جذب می کند. در ادامه به معرفی جاذبه های گردشگری سواحل ریودوژانیرو در تور برزیل می پردازیم.

ساحل ریودوژانیرو

ریودوژانیرو

 ریودوژانیرو بعد از سائوپائولو بزرگ ترین شهر برزیل می باشد و در ساحل اقیانوس اطلس جنوبی واقع است. بسیاری به اشتباه ریو را پایتخت برزیل می دانند، ریو به دلیل چشم اندازهای نفس گیر، نوار ساحلی عریض و طویل، فرهنگ و کارناوال سالانه اش مشهور است. بندرگاه ریودوژانیرو توسط کوه های کله قندی، کوه های کورکوادو و تپه های تیجوکا احاطه شده و همه این چشم اندازهای زیبا، ریودوژانیرو را به یکی از عجایب هفتگانه طبیعی دنیا تبدیل کرده است. ریودوژانیرو شهر بسیار بزرگی است که چشم اندازها، فستیوال ها، رستوران ها و تأسیسات اقامتی منحصربفرد و زیبایی را در خود جای داده است.

می توان گفت تمامی مردم دنیا، آرزو دارند برای یک بار هم که شده به این شهر حیرت آور سفر کنند. سواحلی نظیر کوپاکابانا و ایپانما، جاذبه های مشهوری نظیر مجسمه مسیح نجات بخش، استادیوم ماراکانا، کوه های کله قندی و مراسم کارناوال باعث شده، مردم، ریودوژانیرو را “شهر حیرت آور” بنامند.

تور برزیل

سواحل ریودوژانیرو

کوپاکابانا، ایپانما، لبلون، کورکوادو نام سواحل ریودوژانیروست. سواحلی عریض، تمیز و مجهز هستند و شن های سفید نرم دارند. سواحل اصلی خدمات متنوعی نظیر دوش، مسیرهای پیاده روی بر روی شن های سرد، سرویس های بهداشتی تمیز، چادر و صندلی اجاره ای و غذا و نوشابه ارائه می دهند. سواحل ریو حتی برای گردشگران با تجربه و حرفه ای، نیز جذاب است.

تور برزیل

سواحل شرقی شامل راموس، فلامینگو، بوتافوگو اورکا بسیار زیبا هستند اما برای آفتاب گرفتن مناسب نیستند ولی  با حرکت از شرق به سواحل جنوبی، سواحل مناسب برای شنا، موج سواری، تفریح شروع می شوند.

تور برزیل

خواندن 7187 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.