راهنمای سفر به بریزبن؛ استرالیا

بریزبین یکی از شهرهای پرجمعیت استرالیاست که اغلب مردم استرالیا آن را برای گذراندن تعطیلات و تفریح در کنار ساحل انتخاب می کنند. بریزبین یکی از مقاصد محبوب در تور استرالیا است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

تور استرالیا

 بریزبن (Brisbane) پایتخت ایالت کوئینزلند است که بنای آن براساس تجارت شکل گرفته و مقصدی جذاب برای گردشگران از سراسر دنیا است. گلدکوئست با آب و هوای نیمه استوایی در کناره اقیانوس آرام بنا شده و این شهر از شرق به اقیانوس آرام، از غرب به «رشته کوههای بزرگ جدا کننده»، از جنوب به ایالت نیو ساوت ولز و از شمال به بریزبین محدود می‌شود.

تور استرالیا

گُلدکُست به معنی ساحل طلایی، یک شهر ساحلی در ایالت کوئینزلند استرالیاست که از گذشته محل اقامت بومیان استرالیا بوده‌ است و از شهرهای اقماری بریزبن به شمار می‌رود؛ به طوریکه تنها ۴۲ کیلومتر تا مرکز شهر بریزبن فاصله دارد. رشد شهرنشینی در گلدکوئست به نیمه‌های قرن بیستم می رسد که به دلیل جاذبه‌های گردشگری و طبیعی زیاد، به مرکز تفریحی مرفهین بریزبین تبدیل شد و با فروش املاک و ساختن برج های بلند، از شهرت و رشد فراوانی برخوردار شد. گُلدکوست داراى تعداد زيادى مراكز تفريحى نظير پارک‌های آبی، پلاژهاى مجهز، مراكز خريد و هتل‌های لوكس می‌‌باشد.

 تور استرالیا

سواحل گلد کوست با مساحت بيش از ۷۰ کیلومتر مربع از زیباترین ومعروف‌ترین سواحل استرالیا و جهان به شمار می‌رود. گلدکوئست به خاطر داشتن سواحل ماسه‌ای طلایی رنگش، سلسله آسمان خراش‌های مرتفعی که در نوار ساحلی کشیده شده است و نیز امواج خروشان اقیانوس که مناسب ورزش موج‌سواری است، به یک شهر توریستی در استرالیا تبدیل شده است. گفته می‌شود این سواحل در ۳۰۰ روز سال آفتابی اند. يكى از مشهورترين سواحل گلدكوئست سرفرز پردايس (بهشت موج‌سواران) نام دارد كه به دليل داشتن موج‌های بلند اقیانوس در بیشتر روزهای سال، امکان موج‌سواری حرفه‌ای و تفننی را براى علاقه‌مندان اين رشته فراهم می‌کند.

 تور استرالیا

امروزه گُلدکُست یکی از مناطق به سرعت در حال رشد استرالیا به حساب می‌آید. ناحیه گلد کست در سال ۲۰۰۶ بیش از نیم میلیون نفر جمعیت داشته‌ است که با این حساب دومین شهر بزرگ کوئینزلند و ششمین شهر بزرگ استرالیا به حساب می‌آید.


خواندن 8524 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.