استرالیا

اگر تور استرالیا را برای سفر خود انتخاب کرده اید بهتر است اطلاعاتی راجع به مقصد سفر خود کسب کنید تا سفری راحت و آسوده داشته باشید. استرالیا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی در کنار جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، یکی از کشورهای پرطرفدار برای جذب توریست و مهاجر می باشد.

استرالیا کشوری است با مساحت حدود ۷میلیون و ۷۴۰هزار کیلومتر مربع، از شش ایالت، دو سرزمین اصلی و چند سرزمین کوچک دیگر تشکیل شده، بزرگترین کشور در قاره اقیانوسیه و نیم کره جنوبی می باشد.این کشور، شامل یک جزیره اصلی و چندین جزیره کوچک و بزرگ در اقیانوس آرام و هند است. استرالیا معروف به سرزمین سبز، در سال 2006 سومین کشور توسعه یافته دنیا از نظر توسعه انسانی محسوب گردیده است. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است، ولی شهر توریستی آن سیدنی به شمار می آید. زبان انگلیسی، زبان ملی در استرالیا می باشد. البته زبان انگلیسی با گویش استرالیایی که بیش از 80% استرالیایی ها جهت مکالمه در منازل به کار می برند و زبان‌های رایج دیگر؛ ایتالیایی و چینی است. پول رسمی دلار استرالیاست که هر دلار آن، از صد سنت تشکیل می شود. همچنین اختلاف ساعت با تهران: 7:30- است.

 تور استرالیا

استرالیا به دلیل برخورداری از آب و هوای معتدل در طول سال، جاذبه‌های طبیعی و گردشگری مانند آبشارها، جنگل‌ها، سازه‌های مدرن و.... در کنار اقتصاد غنی و پویا – دومین کشور ثروتمند دنیا پس از سوئیس – همواره از مهم‌ترین مقصدهای گردشگران و مهاجران در سراسر جهان به شمار می‌رود.آب و هوای مطلوب در بسیاری از نقاط استرالیا موجب جذب گردشگران از سراسر دنیا گشته و هوا معمولا معتدل است، اما واقعیت امر این است که هوا می‌تواند یک دقیقه آفتابی و گرم باشد، اما چند لحظه بعد ناگهان باران ببارد و پس از آن دوباره آفتابی شود.

استرالیا کشور وسیع و گرانی است. اگر با تور سفر کنید، می‌توانید تا حدی هزینه سفرتان را کاهش دهید.عموما، شهرهای بین‌المللی استرالیا، رابطه‌ای قوی با طبیعت دارند. استرالیا، قاره‌ای با تنوع طبیعی و زیستی فراوان است. کانبرا، پایتخت کشور استرالیا، جمعیتی حدود ۳۵۰ هزار نفر دارد. این شهر که مقر اصلی حکومت استرالیا است، در اوایل قرن بیستم در ساحل یک دریاچه، ساخته شد و دارای مناطق وسیعی از پوشش گیاهی طبیعی است. سیدنی، شهری پویا، شما را غرق شگفتی خواهد کرد و موقعیت جغرافیایی آن به همراه تنوع جاذبه‌ها، آن را به مقصدی فوق‌العاده برای سفر تبدیل کرده است. سواحلی خارق‌العاده با حکفرمایی موج‌سواران، مناطق سرزنده، اسکله دایره‌ای معروف با وجودخانه اپرای سیدنی، محله مستعمراتی میلر پوینت و تمام گوشه و کنارهای کوچکی که می‌توانید در آن لذت ببرید، در سیدنی، منتظر شما هستند.

 تور استرالیا

ملبورن به‌عنوان قطب مهم هنر، فرهنگ و مد، ورزش، تفریح و جهانگردی در استرالیا شناخته می‌شود. ملبورن در ایالات ویکتوریا در استرالیا قرار دارد که در میان شهرهای استرالیا، لقب «بوستانشهر» را گرفته است. این شهر چندین بار به عنوان «بهترین شهر دنیا برای زندگی» معرفی شده است. ملبورن، شهری پر از فرهنگ‌های گوناگون، سرگرمی‌های جذاب و نمایشگاه‌های هنری در استرالیا است که می‌توانید به راحتی بیش از یک هفته را در آن به تفریح بپردازید و پشیمان نشوید. ملبورن مرکز تجارتی استرالیا، میزبان موسیقی‌های زنده و مقصدی جذاب برای جوانان است. شهری پر از فرهنگ‌های گوناگون، سرگرمی‌های جذاب و نمایشگاه‌های هنری که می توانید براحتی بیش از یک هفته را در آن به تفریح بپردازید و پشیمان نشوید. کسی چه می داند، شاید شما هم مثل بیشمار مسافر دیگر، بعد از سفر به این شهر محل زندگی تان را انتخاب کردید و در آن ماندید!


خواندن 5540 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.