تور کوبا + تور مکزیک

آژانس گشتمان مجری مستقیم  تور ارزان کوبا + مکزیک با 17 سال سابقه فعالیت در زمینه گردشگری است.

برای اطلاع از قیمت تور کوبا + مکزیک ، رزرو تور لحظه آخری کوبا + مکزیک ، تور کوبا + مکزیک زمستان 97 و تور کوبا + مکزیک نوروز 98 می توانید با شماره های 88960677 - 26743260 تماس حاصل نمایید.

تور 10 روزه مکزیک +کوبا ویژه زمستان 98

تور کوبا و مکزیک

تور کوبا و مکزیک 10 روز

2 شب مکزیکو سیتی + 2 شب مریدا + 2 شب کنکون +1 شب هاوانا + 2 شب وارادرو

تاریخ حرکت:  ویژه پائیز 98

 

خدمات تور کوبا و مکزیک :

خدمات تور کوبا و مکزیک از جمله پرواز رفت و برگشت، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، سیم کارت و ... را شامل می شود.


 تور کوبا و مکزیک و جاذبه های گردشگری

سفر با تور کوبا به مجمع‌الجزایری در دریای کارائیب که پایتخت آن هاوانا است. کوبا بهترین مقصد برای تماشای خیابان‌های دیدنی و زیبا، ماشین‌های کلاسیک و قدم زدن در شهرهای قدیمی است. در تور کوبا حال و هوای اسپانیایی، غذاهای کارائیبی،  سواحل زیبای سفید و آب‌های فیروزه‌ای تجربیات نابی هستند که در انتظار گردشگران می باشد.

سفر با تور مکزیک برای هر سلیقه ای جذاب است. در تور مکزیک جاذبه‌های متنوعی از آثار به‌جامانده از تمدن مایا و جنگل‌های انبوه که هزاران طوطی در آن زندگی می‌کنند تا شهرهای شلوغ و مدرن و جاذبه‌های شهری و امروزی برای دیدن وجود دارد.

مکزیک کشوری زیبا و متنوع از همه‌ی جهات است همچنین کوبا یک مقصد گردشگری کامل است. در سفر با تور کوبا و مکزیک می توانید بازدید از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، آثار معماری شگفت‌انگیز، تاریخ طولانی و پرفرازونشیب و طبیعت فوق‌العاده را تجربه کنید.


سایر دیدنی های کوبا و مکزیک

چیچن ایتزا؛ عجایب هفتگانه‌ جدید دنیا