تور تایلند

آژانس گشتمان مجری مستقیم  تور ارزان تایلند با 17 سال سابقه فعالیت در زمینه گردشگری است.

برای اطلاع از قیمت تور تایلند ، رزرو تور لحظه آخری تایلند ، تور تایلند زمستان 97 و تور تایلند نوروز 98 می توانید با شماره های 88960677 - 26743260 تماس حاصل نمایید.

تور تایلند

تا اطلاع ثانوی پکیج موجود نمی باشد.

 

تور تایلند و جاذبه های گردشگری تایلند

تور تایلند یکی از بهترین مقاصد گردشگری در آسیا، کشوری که با طبیعت بی نظیر و جاذبه های تاریخی و فرهنگی اش به خوبی توانسته در انتخاب های گردشگران برای خود جا باز کند و سفر با تور تایلند طرفداران زیادی دارد.

تور تایلند بانکوک :

در تور تایلند از بانکوک پایتخت تایلند دیدن میکنید جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی، برخی از بهترین غذاهای آسیایی و مردمی میهمان نواز دارد و همین امر این شهر را تبدیل به یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تور تایلند کرده است.

تور تایلند پوکت :

در تور تایلند باید جزیره پوکت را گران‌ترین بخش کشور تایلند به شمار آورد. این جزیره به اندازه‌ی بانکوک در میان گردشگران محبوبیت دارد.جزایر زیبا، آب‌های شفاف فیروزه‌ای، سواحل نرم شنی، بیرون زدگی‌های بلند سنگ آهکیِ سر برافراشته از دریا، ...همه بهشتی به نام پوکت را ساخته‌اند.

تور تایلند پاتایا :

پاتایا نزدیک‌ترین تفرجگاه ساحلی در نزدیکی بانکوک است و همین موضوع، دسترسی به آن را برای اغلب مردم بسیار آسان می‌کند.در تور تایلند از این شهر ساحلی که دارای جاذبه‌های زیادی از جمله جزیره‌ی مرجانی، باغ‌های زیبا، مراکز فرهنگی مذهبی و موزه‌های دیدن می کنید ،است که دست کم ارزش یک بار بازدید را دارند.

تور تایلند - کرابی

استان کرابی یکی از استان‌های کشور تایلند است که همچنان دست نخورده و بکر باقی مانده است. طبیعتی سرسبز، تفریحات آبی و صخره نوردی، کیلومترها ساحل تماشایی باعث شده که استان کرابی به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری تور تایلند است.کرابی شامل بیش از 100 جزیره در جنوب تایلند است.

تور تایلند - چیانگ مای

در تایلند چیانگ‌مای بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر تاریخی شمال تایلند است که شهری ایده آل از نظر معابد زیبا و مناظر عالی، محلی‌های مهربان، بازار‌های غذا که انواع غذاهای خوشمزه‌ی غربی، کافه‌ها و انواع نوشیدنی‌ها در سراسر شهر وجود دارد.در تور تایلند شما می توانید در بازاری که در چیانگ مای آخر هفته ها برپا می شود دیدن کنید و از غذا گرفته تا سوغاتی های رنگارنگ، رنگ و بوی سنت و فرهنگ تایلند دارند. با نزدیک شدن به آخرهفته ها فروشندگان محلی به تکاپو می افتند تا بهترین اجناس خود را در بساط یکشنبه شب ها عرضه کنند و بازاری متفاوت را رقم بزنند. یکشنبه بازار چیانگ مای محبوب ترین تجربه خرید در تور تایلند است.

تور تایلند و مراکز خرید بانکوک :

در تایلند در بانکوک نه تنها شهری برای افراد فرهنگ دوست است، بلکه این شهر بهشت افراد عاشق خرید هم می‌باشد. در تور تایلند شما می توانید در بانکوک یکی از بزرگترین شهرهای آسیا برای خرید است و در آن هم لباس‌ و لوازم جانبی ارزان قیمت و هم ابزار تکنولوژیکی گران و به روز دنیا را پیدا می‌کنید. تنوع و گوناگونی محصولات و اجناس، تجربه خرید را در این شهر لذ‌ت‌بخش‌تر می‌کند. شماری از بزرگترین مراکز خرید آسیا و بازارهای محلی هم در این شهر قرار گرفته اند.

 


سایر دیدنی های تور تایلند:

خانه مقدس حقيقت تایلند
باغ پروانه ها در ساموئی تایلند
پارک پارادایز سامویی تایلند
مزرعه کروکودیل ها تایلند
پارک آبی سیام تایلند
جزایر جیمزبان تایلند
باغ وحش ببره تایلند
باغ تماشایی نونگ نوچ تایلند
پارک سلطنتی رامای نهم بانکوک تایلند
مزرعه مارهای سامویی تایلند